Суббота
20.04.2024
12:21
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Юлія Починок
Главная Регистрация Вход
Каталог статей »
Меню сайта

Категории каталога
Мои статьи [51]

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 228

Главная » Статьи » Мои статьи

5 МІЖНАРОДНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ 15-19 ВЕРЕСНЯ 2010 у рамках 17 Міжнародного книжкового ярмарку "Форум видавців у Львові"!
Літературні фестивалі – невід’ємна складова духовного зростання кожної людини! Якісно по-новому вони сприймаються на форумах видавців, куди з’їжджаються люди з усіх куточків не лише України, а й світу! Ви маєте унікальну можливість поринути у безмежний світ внутрішнього відродження і духовного збагачення!
 
Цього року Міжнародний літературний фестиваль зібрав понад 300 письменників і поетів з 24 країн світу. Географічно новим наповненням фестивалю стали гості з Азербайджану, Афганістану, Данії, Румунії, Сінгапуру та Фінляндії. До Вашої уваги автори цих країн.

Афганістан - Данія

Азеф Золтанзаде (Asef Soltanzadeh) 

Афгано-данський прозаїк і драматург. Народився у Кабулі, жив у Тегерані, 2002 року переїхав до Данії, де налагодив контакти з датськими асоціаціями письменників, а також іранськими письменниками як у Ірані, так і у Данії. Володар численних нагород, зокрема Премії Голшірі (Іран, 2001, 2007), Премії для митців від Датської ради у справах біженців (Данія, 2003), Премії Навруз у Кабулі (Афганістан, 2010). Був у шорт-листі премії Алоа (Данія, 2006). Його твори видано у Тегерані, Франції, Республіці Сан Маріно та Данії.

Азербайджан

Ельчин Іскандерзаде (Elchin Isgenderzadeh)

Поет, науковець. Автор понад 120 наукових праць, 37 винаходів, 13 монографій. Переклав та видав азербайджанською твори 78 письменників світу. Редактор понад 300 наукових видань. Лауреат міжнародної премії «Nizami Aydin», премії та медалі імені Юсуфа Маммадалієва, національної премії «Пам’ять», міжнародної літературної премії «KIBATEK», нагороджений дипломом Киргизстанської національної спілки письменників, володар інших відзнак та нагород. Його книги видано в Туреччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі, Грузії, Казахстані, Україні, Ірані, Румунії, Сирії, Киргизстані,англійською, французькою, болгарською, македонською, сербською та іншими мовами.

Сінгапур

Елвін Пенґ (Alvin Pang)

 Народився 1972 року. Поет, прозаїк, редактор і культурний активіст. У 2005 році був удостоєний Національною радою мистецтв Сінгапуру звання молодого митця року. Лауреат Національної молодіжної премії в галузі культури й мистецтв, учасник міжнародної письменницької програми Університету Айови. Автор двох поетичних збірок: «Перевіряючи тишу» (Testing the Silence, 1997) та «Місто дощу» (City of Rain, 2003). Редактор часопису «Ethos», засновник і директор фестивалю WORDFEAST – першого міжнародного фестивалю поезії в Сінгапурі. 

Румунія-Швейцарія

Каталін Доріан Флореску (Catalin Dorian Florescu)

Народився 1967 року в м. Тімісоара у Румунії. В 1982 виїздить з батьками на Захід. Проживає у Цюріху, громадянин Швейцарії. Вивчає психологію та психопатологію в Цюріхському університеті. З 1995 по 2001 працює психотерапевтом в реабілітаційному центрі для наркозалежних. Отримує підвищення кваліфікації з ґештальттерапії. З грудня 2001 вільний письменник. Лауреат премії імені Шаміссо Баварської Академії, почесної премії кантону Цюріх, премії імені Анни Зеґерс. Роман «Wunderzeit» («Чудовий час», 2001) названо німецькомовною книгою року Швейцарського фонду ім. Шиллера, роман «Der blinder Masseu» («Сліпий масажист», 2006) став книгою місяця книгарень Scala, роман «Zaira» («Заїра2, 2008) був книгою тижня Австрійського телебачення та радіомовлення та газети «Ді Прессе» (Відень). Учасник численних стипендіальних програм, письменник м. Дрезден (2008) та м. Ерфурт (2010). Його твори перекладено голландською, румунською, іспанською, італійською, французькою, литовською мовами. Більше про автора можна довідатись на його персональному сайті www.florescu.ch

Фінляндія 

Солья Крапу (Solja Krapu) 

Народилась у Фінляндії. Рідна мова – фінська. У п’ятнадцятирічному віці разом із старшою сестрою переїхала навчатись до Швеції. Спочатку було важко через мову, та зрештою Крапу залишилась у Швеції, стала вчителем мистецтва та почала писати вірші шведською мовою. Видала три книги поезій, один роман, дві книги для дітей, абетку. Друкувалась в антологіях у Швеції, Фінляндії та США. Двічі вигравала шведський поетичний слем. Зараз працює як поет, багато подорожує та виступає. Вважає, що немає різниці між життям та поезією.

Данія

Янус Кодал (Janus Kodal)

Поет, літературний редактор. Його книга «ingentings mestre» («майстри нічого») була відзначена критиками як перша основна робота у молодій датській поезії. У 90-х Кодал розширив свої знання сучасної літератури, працюючи літературним редактором у журналах Banana Split та The Blue Gate у Копенгагені. Так як ці видання приділяли увагу перекладній літературі, Янус Кодал мав змогу презентувати читачам таких авторів як Генадій Айгі, Джон Ешбері, Андрєй Бітов, Харальдо де Кампос, Майкл Палмер та Розмарі Уолдроп. Протягом останніх років активно подорожує, отримує грант на вивчення усної творчості Західної Африки. 2004 року виходить його п’ята збірка поезій «Seks suiter» («Шість сюїт»), у якій помітно вплив етнічних досліджень Кодала.

Щиро запрошуємо відвідати усіх бажаючих Літфест 2010 у рамках 17 Міжнародного книжкового ярмарку "Форум видавців у Львові" !

Дата проведення: 15-19 вересня 2010 року
Місце проведення: м. Львів, Палац Мистецтв, вул. Коперника 17





Источник: http://pochynok.at.ua/publ/0-0-0-0-1
Категория: Мои статьи | Добавил: pochynok (23.08.2010) | Автор: Юлія Починок
Просмотров: 1729 | Комментарии: 17 | Рейтинг: 5.0/4 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика


Copyright MyCorp © 2024
Сделать бесплатный сайт с uCoz